pisma z fotografią

Biznesowy magazyn dla Polaków

Coraz więcej zagranicznych czasopism jest implementowanych do naszej kultury. Okazuje się, że Polacy chętnie kupują obce tytuły, które są hitem na jakimś rynku i dostosowują je do potrzeb naszego społeczeństwa. Przykładem może być z pewnością magazyn forbes. W Stanach zjednoczonych jest to dwutygodnik, który istnieje na tamtejszym rynku już od 1917 roku.

Jest to magazyn biznesowy, przeznaczony dla określonej grupy osób. Bardzo często forbes publikuje swoje listy najbogatszych osób na świecie, w Ameryce, najbogatszych i najlepiej prosperujących spółek. Co ciekawe, na całym świecie listy, które publikuje na swoich łamach właśnie forbes uznawane są za niezwykle aktualne i wiarygodne. Nie wiadomo skąd w nas takie przekonanie, ale z wyliczeń tego magazynu korzysta obecnie wiele firm i branży i uznawane są one za wiarygodne.

W Polsce forbes pojawił się w 2004 roku, jako miesięcznik. Do tej pory ukazuje się on regularnie i może liczyć na swoje stałe grono czytelników. Okazuje się, że forbes słynie również ze swoich ilustracji. Dla magazynu pracują bowiem najlepsi fotografowie na całym świecie. W polskiej edycji forbes można bardzo często podziwiać piękne zdjęcia wykupione z innych edycji z całego świata. Wiele osób jest zaskoczonych tym, jak wysokiej klasy są to zdjęcia i jak profesjonalnie są one wykonywane. Wiele osób ceni forbes właśnie za te piękne ilustracje i najlepsze zdjęcia.

Leave a Reply